LIGHTCRAFT jest firmą zajmująca się postprodukcją, animacją i efektami wizualnymi do projektów reklamowych, telewizyjnych, filmowych oraz na potrzeby nowych mediów, oraz produkcją i koprodukcją filmów fabularnych.
Studio zostało założone w roku 1997 przez Daniela Markowicza. Sukcesami zakończyły się nasze prace nad ponad pięcioma tysiącami spotów reklamowych, 350 teledyskami oraz 40 filmami dla międzynarodowych klientów, w tym największych światowych studiów filmowych, między innymi 20th Century Fox, Roadside Attractions i LionsGate.

Naszymi atutami są rozległe możliwości tworzenia złożonych efektów wizualnych, zaawansowanej animacji 3D oraz tworzenie na potrzeby projektów unikalnych efektów i narzędzi in-house.

Jeśli szukasz wysokiej jakości usług, jesteś we właściwym miejscu. Fundamenty Lightcraftu to doświadczony i utalentowany zespół – przede wszystkim artystów, filmowców, animatorów, koordynatorów postprodukcji i techników. Nasza siła polega na dopasowaniu wielkości i organizacji zasobów do wymagań konkretnego projektu. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać nawet  już ponad 200 ujęć filmowych w miesiąc. Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy Ci stworzyć udany projekt!