Lepiej, łatwiej i prościej.
Zmęczeni negocjacjami z wieloma podwykonawcami? Zmianami zasad w trakcie prac, kłopotami z terminami, przerzucaniem odpowiedzialności 🙂 ?
Od dziś ułatwiamy życie firmom produkcyjnym i klientom.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zainwestowaliśmy w profesjonalny sprzęt zdjęciowy, jakim jest kamera Arri Alexa MINI 2017 (4K, HDR, HFR, 200 FPS).

Kompaktowa i lekka kamera pozwala na najbardziej swobodne filmowanie w każdej sytuacji na planie, nawet w ciasnych pomieszczeniach i najtrudniejszych lokacjach. Najważniejsze jednak jest to, że producent zmniejszając gabaryty oferuje identyczną jakość obrazu co w pozostałych kamerach serii. Ten sam sensor 4:3, oraz automatyczna funkcja de-squeeze, pozwala na połączenie obrazu z jakiejkolwiek kamery Alexa, nawet przy produkcjach anamorficznych. Maksymalny klatkarz 200 fps daje możliwość nagrania obrazu w slowmotion. Kamera zapisuje obraz w ProRes lub w nieskompresowanym ARRIRAW co daje ten sam system pracy co w pozostałych kamerach ARRI.

Zachęcamy do korzystania z usług Lightcraft Technologies, oferujemy przy tym interesujące zniżki i pakiety na postprodukcję obrazu w naszym studio.